přihlásit | registrovat 

O firmě

Představení firmy

Společnost KP MARK s.r.o. je certifikovaným distributorem firmy Alfa Laval pro Českou republiku a zároveň předním výrobcem nerezových a ocelových zásobníků a ohřívačů vody o objemu 10 až 10 000 litrů. Zásobníky je možné dále osadit nerezovými trubkovými výměníky např. pro solár, kotle na tuhá paliva, plynové kotle, tepelná čerpadla nebo další možností je instalace el. topných patron apod.

V rámci neustálého rozvoje byly postupně do našeho sortimentu zařazeny nové výrobky v oblasti úpravy a filtrace vody.

Všechny tyto produkty společnost KP MARK s.r.o. vyrábí nejen ve standardním řešení, ale také v nejrůznějších atypických provedeních a tím dokonale splňuje přání a požadavky zákazníka.

Ke všem dodávaným výrobkům poskytujeme kompletní obchodní služby včetně zajištění dopravy v ČR a záruční a pozáruční servis.Historie firmy

Společnost KP MARK s.r.o. zahájila svou činnost v roce 1997. Hlavní sídlo společnosti a zároveň výroba nerezových a ocelových nádrží se nachází v Jindřichově Hradci. V rámci rozšiřování technických a obchodních aktivit vzniklo v roce 1998 zastoupení v Praze a následně roku 1999 v Plzni.

Již od svého počátku se zabýváme výrobou a prodejem nerezových nádrží ANTIKOR a distribucí produktů firmy Alfa Laval. Dále zajišťujeme zařízení pro úpravu a filtraci vody. V roce 2011 jsme rozšířili sortiment o ocelové zásobníky pro topné nebo chladící okruhy a ocelové zásobníky pro teplou užitkovou vodu.Certifikáty a prohlášení o shodě

Společnost KP MARK s.r.o. je certifikovaným distributorem a servisním partnerem firmy Alfa Laval s.r.o.

 

Ujištění o prohlášení o shodě pro výrobky: ohřívače vody ANTIKOR a akumulační nádrže ANTIKOR AKU a OZ-AKU