přihlásit | registrovat

Obchodně - technický zástupce - prodejce

 KP MARK s.r.o. - přední dodavatel  nerezových i ocelových zásobníků a ohřívačů vody a technologií úpravy vody, certifikovaný distributor ČR švédské firmy Alfa Laval - hledá pro rozšíření svého týmu nové  kolegy na pozici Obchodně-technický zástupce pro regiony Čechy-střed. Provoz 03 - Praha.

 Nabídky s životopisem  zasílejte na  e-mail karel.kout@kpmark.cz

Zadavatel :

KP MARK s.r.o. se sídlem Jindřichův Hradec

pracoviště:  Provoz 03 - Praha

jméno:          Karel Kout

kontakt:       karel.kout@kpmark.cz

region:          Čechy - střed

Náplň práce:

-obchodně-technická podpora  v daném regionu

-vyhledávání nových obchodních příležitostí

-návrh zakázkových řešení a cenových nabídek

-spolupráce s odborníky v oboru - projektanti, klíčoví zákazníci, velkoobchody, instalační firmy

 Požadujeme:

-ukončené SS/lépe VŠ vzdělání technického směru

-praxe výhodou (ale vhodné i pro absolventy)

-dobré technické předpoklady (a znalosti)

-řidičský průkaz (B), znalost anglického jazyka a práce na PC

-komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, reprezentativní vystupování, flexibilita, ochota cestovat a  dále se vzdělávat

-spolehlivost, odpovědnost a samostatnost!

 Nabízíme:

-práce ve stabilní společnosti a výborném kolektivu  - distribuce světové značky a leadera trhu

-firemní zázemí, technická podpora, vzdělávání

-výborné platové ohodnocení s prémiovými bonusy, OA pro osobní potřebu, další firemní benefity

-pracoviště Praha

Děkujeme za Váš zájem a pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme očekávat Váš strukturovaný životopis. Těšíme se na kontakt s Vámi!