přihlásit | registrovat

Administrátor - Podpora obchodní týmu

KP MARK s.r.o. - přední dodavatel  nerezových i ocelových zásobníků a ohřívačů vody a technologií úpravy vody, certifikovaný distributor ČR švédské firmy Alfa Laval - hledá pro rozšíření svého týmu nové  kolegy na pozici Administrátor - podpora obchodního týmu pro regiony  Čechy-střed. Provoz 03 - Praha.

Nabídky s životopisem  zasílejte na  e-mail karel.kout@kpmark.cz

Zadavatel :

KP MARK s.r.o. se sídlem Jindřichův Hradec

pracoviště:  Provoz 03 - Praha -  Korytná 1538/4, Praha 10

jméno:          Karel Kout

kontakt:       karel.kout@kpmark.cz

region:          Čechy - střed

Náplň práce:

-admistrace pro obchodní tým

-podpora  pro daný region

-možný postup - indoor sales

-administrace-zpracování nabídek

-zajištění zpracování objednávek

-logistika pro daný region

-spolupráce s kolegy

Požadujeme:

-pečlivost, odpovědnost, spolehlivost

-ukončené SŠ/lépe i VŠ vzdělání (technického) směru

-praxe výhodou - ale velmi vhodné i pro absolventy a zejména absolventky!

-výhodou technické předpoklady (a znalosti)

-znalost anglického jazyka a práce na PC

-komunikativnost, dobré pracovní nasazení,ochota se dále vzdělávat

Nabízíme:

-pružnost menší firmy

-práce ve stabilní společnosti a výborném kolektivu  - distribuce světové značky a leadera trhu

-firemní zázemí -  technická podpora, vzdělávání

-dobré platové ohodnocení s  firemními benefity

-pracoviště Praha

-nástup možný ihned!

 Děkujeme za Váš zájem a pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme očekávat Váš strukturovaný životopis. Těšíme se na kontakt s Vámi!