přihlásit | registrovat 

Předávací stanice

 

 

 

Výměníkové stanice, jinak řečené kompaktní předávací stanice tepla se používají převážně v systémech centrálního zásobování teplem (CZT) na vytápění a přípravu teplé vody.

Cetetherm vyrábí výměníkové stanice, které naleznou uplatnění v každé aplikaci, kterou si umíte představit, v každé klimatické zóně i v každém prostředí řídícího systému. Od malých bytových kompaktních předávacích stanic v domácnostech a rodinných domech až po velké centrální předávací stanice megawatových výkonů. Na každou novou aplikaci reagujeme novým, optimalizovaným řešením.

V sortimentu Cetethermu naleznete kompaktní předávací stanice tepla v široké škále výkonů. Poskytneme vám vždy to nejvhodnější řešení pro danou aplikaci. Výměníková stanice Cetetherm přináší špičkové technické řešení za přijatelnou cenu. Kompaktní předávací stanice Cetetherm nabízejí tu nejvyšší kvalitu a maximální spolehlivost.

AquaMicro - předávací stanice na přípravu teplé vody pro bytové jednotky

Cetetherm AquaMicro je kompletní jednotka pro přípravu teplé vody připravená k instalaci. Je vhodná pro byty a menší rodinné domy, které jsou připojeny k síti centrálního zásobování teplem.Při vývoji stanice AquaMicro zúročil Cetetherm své mnohaleté zkušenosti z oblasti vytápění a přípravy teplé vody, aby uživatelům poskytla praktickou funkčnost a snadné ovládání. Všechny komponenty jsou snadno přístupné kontrole, provádění údržby a oprav, kdykoliv to bude nezbytné.


AquaStar - průtokový modul přípravy teplé vody


AquaStar nabízí plně automatickou regulaci přípravu teplé vody. Voda je ohřívána průtokově ve výměníku tepla s vysokým výkonem, což zaručuje, že je vždy stejně čerstvá jako studená voda přiváděná z vodovodu. Malé rozměry, nízká hmotnost a samočinné regulační zařízení zajišťují snadnou instalaci.


Více informací o produktu AquaStar naleznete zde.

 

Výměníkové stanice
Výrobní program

Objektové primární médium - pára

Objektové primární médium - voda

- pro ohřev pouze teplé vody

- pro ohřev ÚT/teplé vody:

--- tlakově závislé

--- tlakově nezávislé:

Bytové, pro rodinné domy:

- pouze pro přípravu TV:

- pro ohřev ÚT/teplé vody:

- tlakově závislé:

- tlakově nezávislé: